Návrhy interiérů

Jsme profesionální návrháři interiérů. Máme bohaté zkušenosti s interiérovým designem a jsme připravení navrhnout různé styly - od klasického až po moderní. Navrhneme pro vás nejlepší, individuální řešení, nabídneme ty nejvyšší standardy luxusu a komfortu.

 Proč si nechat dělat projet interiéru?

  • Díky projektu, a počítačovému modelu, vytvořenému ještě před zahájením výstavby nebo rekonstrukce uvidíte, jak bude vypadat Váš dům nebo byt po dokončení úprav. 
  • Diskuze s architektem během přípravy projektu umožní optimalizovat náklady na rekonstrukci.
  • Podle zpracovaného projektu si můžete vybrat nejlepší možný koncept interiéru a varianty funkčního, barevného i světelného řešení.
  • S hotovým projektem v ruce nemusíte dlouho vysvětlovat stavbařům a řemeslníkům svá přání a budete mít dopředu jasno i o výběru materiálů.
  • A hlavně! Pokud máte projektovou dokumentaci, můžete sami kontrolovat kvalitu prováděných prací.

Etapy zpracování projektu:

  1. Úvodní schůzka se zákazníkem – nezávazná konzultace, dále pak výjezd na místo, prohlídka objektu, zaměření, seznámení se s požadavky klienta, stanovení základních požadavků na rozsah projektu a rekonstrukcí. Tato konzultace je zdarma.
  2. Příprava studie - návrh stylového, prostorového, funkčního a barevného řešení (včetně vizualizace).
  3. Zpracování projektu – připravíme projektovou dokumentaci, která obsahuje stavební půdorys, půdorys přestavby, půdorys rozmístěním nábytku a zařízeni, půdorys podlah, stropů, zařízení koupelen, rozložení obkladů atd. Součastně probíhá výběr všech stavebních a dekorativních materiálů, nábytku, svítidel, topidel (klasických nebo krbu), dekoračních prvků atd.

 Služby nad rámec projektu:

Autorský dozor při realizaci projektu. Podle našich zkušeností potřebuje každý projekt během realizace drobné úpravy a tvůrčí přístup. Účast architekta v průběhu realizace Vám umožní dosáhnout nejlepšího výsledku, zvýšit kvalitu a ušetřit Váš čas. Tuto službu provádíme na základě zvláštní smlouvy.

Komplexní realizace interiéru. Na základě vypracovaného projektu interiéru přistupujeme k jeho realizaci.